Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
line swieta prawda tak to jest wine widza w drugiej osobie a nie w swojej tylko kto pozwala dziecku o tej poze byz niewiadomo gdzie i robic to co doroslz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest miejsce i czas żeby pisać o jego żonie monika umarła i niech tak zostanie..niepowinien 7mcy po jej śmierci tak się bawić to jest kara tak się nie robi ma 3 letnie dziecko powinien być z nim w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona Mariusza powiesiła się pod koniec zeszłego roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...... napisał:
no wlasnie dziecko??czy on nie mysli czy on niema serca??zeby zostawiac dziecko z kims i bawic sie z PANIENKAMI sory ale to jest smieszne dla mnie bez przesady.....a co z jego zona sie stalo jezeli mozna wiedziec
po śmierci żony jemu po prostu świat się zawalił i chyba przestał myśleć realnie. nawet dziecko nie dodało mu sił. też się zastanawiał co on robił z tymi ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej nie bede pztala dlacyego tak sie stalo....to soebie jednzm slowem chlopak zmarnowal zycie poprostu nie myslal bo nikt madry tak nie robi nie zostawia sie dziecka i nie bawi sie jak to mozna powiedziec z dziecmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie spokój, to nie ma sensu. każdy jest kowalem swojego losu i ma to na co zasługuje. po co wyciągać czyjeś prywatne sprawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co piszecie o rodzicach oni w tym czasie byli w pracy i nie wiedzieli gdzie są dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooo super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój już mu i jego żonie po co ciągnąć i wywalać na forum jgo życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Mariusz był taki jak był ale teraz będzie miał czas aby to przemyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murzyn....Z kąt jestes tak o tym wszystkim tak poinformowany?? I jestes tak tego pewein jak kilka rzeczy ktore piszesz to jest nie prawda...opowiesci ludzi sa naprawde błedne bo karzdy cos usłyszy cos doda i tak to jest ze powstaja takie fałszywe informacje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko zapytalam tragedia kiedy ginie ktos mlody ale to bez myslnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech by myslal o stracie pracy wczesniej zanim nacisna gaz i uzadzal wyscigi na szosie po deszczu i dajcie spokuj z pisaniem co komu jest bo nic nie wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę za późno na przemyślenia bo zginęła młoda osoba a dwie walczą o życie i stwierdzenie że Mariusz taki był jest tu nie na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murzyn napisał:
Właśnie Mariusz był taki jak był ale teraz będzie miał czas aby to przemyśleć.
Tak będzie miał czas w więzieniu, kierowcą autobusu już nie będzie i szczęście dla pasażerów tego autobusu, ktoś kto tak sie zachowuje zdecydowanie nie powinien być kierowca komunikacji zbiorowej. Co do panienek to lubiły kierowców autobusów, trzeba dodac żonatych i dzieciatych, z premedytacją niszczyły ich rodziny, liczyła się tylko "dobra zabawa", alkohol, sex,pewnie i inne używki i tak co dzień. (Kto zna Mariusza, Michała to wie o czym pisze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze straci prawko do konca zycia i juz nikogo nie narazi na takie przezycia ani nikogo nie zabije i pomyslec wozil ludzi autobusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia napewno dla rodzin, szkoda tej młodej dziewczyny, która zginęła i synka Mariusza, stracił matkę, a co będzie z ojcem to ? Niestety prędkość zebrała żniwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem jego rodziną niejaki xxx więc mi nie wyjeżdzaj z jakąś dodą !!! i jakbyś przeczytał cały temat to byś wiedział a nie odpisujesz na pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej sorry bardzo Mariusz w pracy jeździł odpowiedzialnie niejaka gieniu prawie codziennie jeżdżę z Łęcz-Transem i z Mariuszem teraz nie bo wakacje i wiem jak jeździł odpowiedzialnie tylko osobowym autem się popisywał więc nie wiech to po kiego grzyba piszesz ale wiecie dajcie sobie spokój bo to już nudne się robi na każdego napieracie jak na Mariusza jak i na mnie prawie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamigo656 napisał:
to nie jest miejsce i czas żeby pisać o jego żonie monika umarła i niech tak zostanie..niepowinien 7mcy po jej śmierci tak się bawić to jest kara tak się nie robi ma 3 letnie dziecko powinien być z nim w domu
DOKŁADNIE TAK. 7M-CY TO TERAZ, A KTO WIE CZY WCZESNIEJ SIE Z NIĄ NIE SPOTYKAL;/ A TAK PLAKAL ZA MONIKA;/ SZKODA MI TYCH DZIECI- BO TO JESZCZE DZIECI, SCZEG. W POROWNANIU DO MARIUSZA. TO, ZE PRZEZYL SMIERC ZONY NIE OZNACZA, ZE COS MU SIE ZROBILO I DOPIERO TERAZ ZACZAL TAK JEZDZIC. MIALAM OKAZJE PRZEKONAC SIE NA WLASNEJ SKORZE. WIEDZIALAM, ZE TO TAK SIE SKONCZY PREDZEJ CZY POZNIEJ. SAM SOBIE NA TO ZASLUZYL, A MOZE TO JAKAS KARA? BO DO SWIETEGO TO MU DAAAAAAAAAAALEKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...